Moving Image
Rotating Image
Moving Image
EJANI.QËNDRONI.SHIJONI

Experience Luxury, Embrace Comfort.

Me një vendndodhje buzë detit dhe një bar plazhi në vend, Hotel Sejko ofron strehim me ajër të kondicionuar në Sarandë. Free Parking privat ofrohet në vend.
Mysafirët mund të shijojnë një rostiçeri në bar-rostiçeri ose të pushojnë në zonën e plazhit privat. Restorante dhe bare të shumta ndodhen në këmbë larg nga Hotel Sejko. Butrinti Parku Kombëtar është në një distancë prej 25 km.
CFARE NE OFROJME

Shërbimet

Wifi falas
Sherbim në dhomë
Restorant
Dhomë Familjare
Zonë plazhi privat
Mëngjesi

Dhomat & Suitat

Komoditeti juaj është prioriteti ynë kryesor, prandaj ne ofrojmë i patëmetë shërbim në dhomë, duke siguruar që çdo nevojë juaj të plotësohet me nivelin më të lartë të kujdesit. Secili prej tonë dhoma është një strehë komoditeti dhe stili, e pajisur me të gjitha komoditetet.

  •   Secila me sharmin dhe stilin e vet unik.
  •   Mëngjesi është në dispozicion çdo mëngjes.
  •   Çmimet më të mira për pushimet tuaja relaksuese.
Dhoma & Suita
Dhomë dyshe ose dyshe me ballkon

Dhomë dyshe ose dyshe me ballkon

Dhoma & Suita
Kjo dhomë dyshe/dyshe ofron një minibar dhe një TV me kabllo kanalet. Njësia ofron 2 krevate.
Dhoma & Suita
Dhomë dyshe me pamje nga deti

Dhomë dyshe me pamje nga deti

Dhoma & Suita
Kjo dhomë dyshe përmban një minibar dhe një TV me kabllo kanalet. Njësia ka 1 krevat.
Dhoma & Suita
Dhomë familjare me pamje nga deti

Dhomë familjare me pamje nga deti

Dhoma & Suita
Kjo dhomë me ajër të kondicionuar ka një ballkon me pamje nga deti. Një TV kabllor me ekran të sheshtë dhe një mini bar janë dhënë gjithashtu. Një banjo private vjen me një dush, një bidet dhe një tharëse flokësh.
Dhoma & Suita
Dhomë Standard Treshe

Dhomë Standard Treshe

Dhoma & Suita
Kjo dhomë treshe ofron një minibar dhe një TV me kabllo kanalet. Njësia ofron 2 krevate.
Dhoma & Suita
Dhomë treshe me pamje nga deti

Dhomë treshe me pamje nga deti

Dhoma & Suita
Kjo dhomë treshe përmban një minibar dhe një TV me kabllo kanalet. Njësia ka 2 krevate.
- Relaksohuni në Hotelin tonë -

Një lokacion me ngjyra të ngrohta, arredim dhe ndriçim perfekt, ideal për ta pasur mbresëlënëse koktej festa, ceremoni të rëndësishme apo darka romantike.

Stafi i kualifikuar është në dispozicion për të shërbyer me elegancë dhe shpejtësi. Menuja është cilësore, tradicionale dhe ndërkombëtare.

Mysafirët në akomodim mund të shijojnë një shuplakë ose një mëngjes à la carte. Do të ketë gjithmonë të jetë një atmosferë relaksuese dhe ushqim të shijshëm!

Galeria e Hotelit tonë

“ Nëse keni një familje, kjo është e mahnitshme. Vendndodhja është e shkëlqyer, mëngjesi është i mrekullueshëm, plazhi, bari i plazhit dhe stafi i mrekullueshëm. Sigurisht është super i pastër!”
Kabashi , Kosova
“Stafi është i mrekullueshëm veçanërisht Ola dhe Nora dhe të gjitha shërbëtoret e dhomës ishin 10 nga 10 për të ndihmuar për t'u siguruar çdo gjë po shkon mirë për mysafirët dhe pastrimi dhe përgatitja e dhomave u bë në vend. Mëngjesi ishte i shijshëm dhe me zgjedhje të mjaftueshme me ushqim të nxehtë dhe të ftohtë. Pamja është e mahnitshme nga hoteli.”
Muharrem ,Mbretëria e Bashkuar
“Stafi shumë miqësor dhe dhoma ishte komode dhe gatimi ishte përtej pritshmërive, i shijshëm.”
Anila , Shqipëri